Edyta & Bartosz | Ślub i Plener na Podlasiu | Dwór Rogiński | Kolno

„Elegancki ślub w zabytkowym kościele w Turośli: połączenie historii z nowoczesnością!”

Myślę, że wielu z Was z niecierpliwością oczekiwało na ten reportaż. Zajawki na moim Instagramie biły rekordy popularności. Nic dziwnego. Edyta to piękna brunetka o niesamowitej urodzie, a Bartosz – elegancki dżentelmen w każdym calu. Razem tworzą parę, której nie sposób nie zauważyć.

Gdy Edyta i Bartosz przekroczyli próg świątyni, emanowali blaskiem zakochanych. Ich spojrzenia mówiły więcej niż tysiąc słów, ujawniając głębokość ich uczucia. Ceremonia ślubna była pełna wzruszenia, a wyjście z kościoła przywitały błyskotliwe race, symbolizujące jasną drogę przyszłości.

Luksusowe wesele we Dworze Rogiński w Kolnie: królewska oprawa dla wymarzonego ślubu!”

Wesele Edyty i Bartosza odbyło się w Dworze Rogińskim w Kolnie, gdzie atmosfera była niewiarygodnie energetyczna.

Wodzirej, niekwestionowany bohater wieczoru, wykreował atmosferę, w której czas zatrzymał się na rzecz radosnego tańca. Parkiet, oblegany przez tłumy, pulsował rytmami szczęścia, oddając niezliczone chwile niezapomnianej zabawy.

Dworek w otoczeniu zieleni zapewnił idealne miejsce do wykonania pięknych zdjęć, zarówno Pary Młodej jak i jej gości. To magiczne tło dodatkowo podkreśliło wyjątkowy charakter tego dnia.

Oczepiny były pełne energii i śmiechu, a goście bawili się wyśmienicie podczas różnych zabaw. Sama niejednokrotnie pękałam ze śmiechu. Inteligentne żarty i sprawne poprowadzenie imprezy to zdecydowanie ogromny „Plus” Wodziereja!

Wesele Edyty i Bartosza było po prostu perfekcyjne w swojej prostocie. Była to niezapomniana uczta, która na długo pozostanie w pamięci wszystkich obecnych.

Ciężko jest wyłonić kilkadziesiąt zdjęć z ponad tysiąca jakie otrzymała moja Para Młoda, ale bardzo się starałam 🙂 Miłego oglądania! 🙂

Mini teledysk z tego wyjątkowego dnia możecier zobaczyć też pod tym linkiem : FILMIK 🙂

Sala – Dwór Rogiński w Kolnie

DJ – Wodzierej Plus

Video : Studio Arturo