Edyta i Rafał | Blackheart Wedding Vibes

Czym byłoby życie bez podróży i poznawania ciekawych ludzi i miejsc? Moje na pewno byłoby dużo mniej ciekawe. Ale dzięki ludziom takim jak Edyta i Rafał mogłam kolejny raz pojechać w miejsca, w których jeszcze nie byłam. Mowa tu o Gorczycy i uroczym domku blisko lasu  oraz o Sejnach i wspaniałej Bazylice, w której Państwo Młodzi postanowili zawrzeć związek małżeński.
Atmosfera w Bazylice była niesamowita. Kapłan doskonale znał Edytę i Rafała i otoczył prawdziwą magią całą uroczystość. Wzruszające kazanie doprowadziło Edytę do łez. Wierzcie mi, dla fotografa prawdziwe emocje są na wagę złota, wiec płacz jest zawsze mile widziany  – byle z radośći 🙂
Po wyjściu z Bazyliki czekała na gości niespodzianka w postaci balonów, które każdy wraz z Parą Młodą mógł wypuścić w niebo. Zrobiły one niesamowite wrażenie, więc warto było pomarznąć 🙂 Tak, trochę zmarzliśmy, mimo ze to początek maja 🙂  Na szczęście później zabawa była gorąca. Wszystko w przyrodzie musi się wyrównać, prawda ?:)
Wracając do zabawy i sali weselnej… spójrzcie jak pięknie i w zupełnie innym stylu Edyta zaplanowała cały wystrój i detale. Począwszy od kwiatów, kolorów stołów a na sukni świadkowej kończąc. Moje ? się raduje 🙂 Nie każde wesele z założenia musi tonąć w pastelach i różu. Jeśli lubicie przełamywać konwenanse, proszę bardzo 🙂
Nie lubię się rozpisywać więc zapraszam już do galerii, tam znajdziecie wszystko o czym wspominałam i jeszcze więcej 🙂 Enjoy ?
A już na dniach druga część zdjęć i mój wymarzony, wietrzny plener z Ta Parą  🙂 Warto więc tu wrócić niebawem 🙂

Sala – Hotel Skarpa

Video – Vegas Film

Make-up – Balea Studio

Fryzura – Milomania 

Biżuteria – Decolove Atelier 

Drink bar – Uderz do Baru