Joanna & Marcin | Balton | Grajewo, Podlasie

Reportaż ślubny Joanny i Marcina – dzień pełen miłości i radości

Miłość dwojga ludzi to jedna z najpiękniejszych rzeczy, jakie możemy doświadczyć w życiu. To uczucie, które nas ogarnia i które pozwala nam odkryć w sobie nowe, lepsze oblicze. Miłość to nie tylko uczucie, ale również wsparcie, zrozumienie i szacunek, które dają nam siłę i pozwalają nam iść przez życie razem.

Ślub to okazja do udzielenia sobie nawzajem publicznej obietnicy miłości i wierności. To także moment, w którym możemy uczcić nasze uczucie przed rodziną i przyjaciółmi i dzielić się z nimi naszą radością. I tak też uczynili Joanna i Marcin w pewien chłodny wrześniowy dzień 2022 roku.

Przygotowania ślubne | Detale ślubne

Towarzyszyłam Państwu Młodym już od samego rana. Moja podróż zaczęła się od domu Panny Młodej. Tam rozpoczęłam zdjęciami detali ślubnych, by następnie towarzyszyć Joasi podczas makijażu. Przygotowania do ślubu to wyjątkowy czas, w którym każda Panna Młoda chce wyglądać wyjątkowo. Wiele dziewczyn decyduje się na pomoc profesjonalnych stylistów, aby wyglądać doskonale i czuć się pewnie na swoim ślubie. Joasia zaufała najlepszym w swoim fachu. Panna Młoda, ubrana w białą suknię, wyglądała jak prawdziwa księżniczka.

Po sesji Panny Młodej z druhną pojechałam do Pana Młodego. Marcin również zadbał o swój wygląd podczas ślubu. Dobrze dobrany garnitur jest bardzo ważny, ponieważ Pan Młody jest w centralnym punkcie uwagi podczas całego ślubu. Odpowiednio dobrana kolorystyka i styl garnituru powinny pasować do wyglądu Panny Młodej i miejsca, w którym odbywa się uroczystość. Marcina wybór był znakomity. Pamiętał także o odpowiednich dodatkach, takich jak buty, muszka czy spinki. Wszystkie elementy były spójne i stanowiły harmonijną całość. Pan Młody ubrany w elegancki garnitur wyglądał jak milion dolarów.

Ślub kościelny | Rajgród

Dojazd do kościoła nie obył się bez bram. Nie były to jednak pospolite bramy z kwiatami. Koledzy Marcina postanowili dostarczyć nowożeńcom jeszcze więcej radości i nie szczędzili wody na tę uroczą tradycję.

Ślub odbył się w Parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Rajgrodzie. Atmosfera ślubu w kościele jest zawsze wyjątkowa i pełna niecodziennych emocji. Kiedy dwoje ludzi wchodzi do kościoła jako narzeczeni, a wychodzi jako małżonkowie, można odczuć magiczną atmosferę. Wszystko wydaje się bardziej niezwykłe i pełne radości.

Wesele w sali balowej | Hotel Balton, Grajewo | Fotografowanie wesela

Po uroczystości zaślubin wszyscy udali się do Grajewa, gdzie odbywała się weselna zabawa. Sala Balton była pięknie udekorowana, a wesele rozbrzmiewało muzyką i śpiewem. Goście bawili się do samego rana, tańcząc i śpiewając. Wesele było pełne zabawy i uśmiechów, a Joanna i Marcin cieszyli się z każdej chwili swojego dnia.

Dekoracje ślubne | Wesele na Podlasiu

Ślub Joanny i Marcina był wspaniałym wydarzeniem, które zapadnie w pamięci wszystkich uczestników na długie lata. Życzę Im wszystkiego najlepszego i wiele lat szczęścia razem.

Sala – Balton

Zespół – Duet

Suknia – Janetmarie

Fryzura – SzokLok Ewelina Gudanowska

Makeup –Makeup Ewa Naumowicz

Drink Bar – Balton

Kwiaty/Dekoracje – Balton Decor

Video – Daniel Albiński