Kamila & Richard | Ślub i Plener Mazury | Ośrodek Wczasowy Helena | Jeziorowskie

Cała uroczystość odbyła się w piękny wrześniowy, letni dzień. Słońce nas rozpieszczało aż do samego zachodu. Widać to zresztą świetnie na zdjęciach z pleneru Kamili i Richarda, ale także podczas ceremonii.

Elegancki ślub nad brzegiem jeziora Gołdapiwo!

Ślub cywilny Kamili i Richarda odbył się na brzegu jeziora Gołdapiwo, gdzie elegancka, biała altana stanęła jako sceneria tego wyjątkowego wydarzenia. Kiedy Kamila, w swojej olśniewającej sukni ślubnej wyszła na ścieżkę prowadzącą do altany, jej uroda zdawała się rywalizować z blaskiem jeziora. Richard, w eleganckim garniturze, czekał na nią z uśmiechem pełnym miłości i oczarowania. Ceremonia była pełna emocji i wzruszeń, gdy para wymieniała przysięgi i obiecywała sobie miłość i wierność aż do końca dni. W tle delikatnie płynęła muzyka, dodając magii temu wyjątkowemu momentowi.

Po ceremonii goście udali się do eleganckiej sali w Ośrodku Wypoczynkowym Heleny, gdzie czekała na nich bajeczna uczta. Stoły były pięknie udekorowane kwiatami i świecami, tworząc atmosferę ciepła i romantyzmu. Menu przygotowane było z najwyższą starannością, a każdy kęs był prawdziwą ucztą dla podniebienia.

Wspaniałe Wesele w Ośrodku Wypoczynkowym Helena

Zabawa weselna rozpoczęła się od wyjątkowego tańca Młodej Pary. Taniec w chmurach zachwycił wszystkich gości, z najmłodszymi dziećmi włącznie. Później w rytmach muzyki dostarczanej przez profesjonalnych wodzirejów, goście bawili się do białego rana, tańcząc szalone disco i uczestnicząc w wielu atrakcyjnych zabawach.

Spektakularny Pokaz Ognia: Niezapomniana Atrakcja dla Gości i Młodej Pary

Późnym wieczorem gości bawiła wesoła fotobudka i prosecco połączone sprytnie w postaci Photobusa 🙂 Wszystko to dało mi okazję do zrobienia wyjątkowych i spontanicznych zdjęć gości i naszej Pary Młodej. Ale ile można pić i tańczyć? Musiałam zabrać moją parę na krótki plener ślubny, by jak najbardziej wykorzystać uroki miejsca, w jakim się znaleźliśmy oraz stworzyć wyjątkową pamiątkę dla Kamili i Richarda. Zachód słońca był tak piękny, że nasz plener był nieco dłuższy niż zazwyczaj, ale dzięki temu i ja i ekipa filmowa mamy świetny materiał, a nasza para wspaniale uwiecznione momenty. Żeby ten wieczór był jeszcze ciekawszy, Młoda Para przygotowała dla swoich gości wyjątkową niespodziankę. Widowiskowy pokaz ognia, przygotowany przez Teatr Ognia Flash Zone, był jednym z najbardziej zapadających w pamięć momentów wieczoru, rozświetlając niebo nad jeziorem iskrzącymi się płomieniami.

Magiczne wesele na Mazurach

Po wielu ekscytujących zabawach jak np techno party i taniec ze święcącymi pałeczkami, przyszedł czas na klasyczne oczepiny. Na tychże oczepinach zagościł test wiedzy o Parze Młodej, tradycyjne rzucanie bukietem i muchą, a także romantyczny taniec przy świecach.

Wspólnie rozpalane świece rozświetlały salę, tworząc niezapomniany finał tego magicznego dnia. Dla pary był to dzień, który na zawsze pozostanie w ich sercach jako symbol ich miłości.
Zapraszam do galerii 🙂

Wodzireje: wodzireje.pl

Video: Weddings_Day.Pl

Sala: Ośrodek wypoczynkowy Helena

Tłumacz: Łukasz Zimnoch

Pokaz ognia: Teatr ognia Flash Zone,

Fotobudka/Prosecco : Photobus.eu

Makeup – Magdalena Rawinis

Fryzjerka: Rach Ciach – niezwykłe modelowanie i pielęgnacja włosów by Jo

Kwiaty i dekoracje: Diamentowy Ślub

Salon sukni ślubnej: Janet Marie suknie ślubne Ełk