Karolina & Jakub | Perła Mazur | Ełk

Myślę, że dużo ludzi czekało na ten reportaż. Zajawki na moim Instagramie biły rekordy popularności. Nie ma się czemu dziwić. Karolina to przepiękna kobieta o niesamowitej gracji i cudownym usposobieniu. Jakub to elegancki dżentelmen w każdym calu. Oboje tworzą tak cudowną Parę Młodą, że aż trudno oderwać od Nich wzrok. Chociaż oboje mieszkają daleko poza Krainą Wielkich Jezior Mazurskich, na miejsce swojego ślubu wybrali Ełk a salą weselną został kompleks Perła Mazur.

Najpiękniejsze zdjęcia ślubne na mazurach | Fotograf ślubny Ełk | Ceremonia ślubna

Pragniesz pięknej scenerii i swobodnej, spokojnej atmosfery na dzień ślubu? To jest dokładnie to, czego możesz się spodziewać w miejscu jakim jest Perła Mazur w Chruścielach koło Ełku. Przestrzeń do ceremonii nad wodą otoczoną naturalnym pięknem, a także strefę recepcyjną, która idealnie do tego pasuje. Jak wiele podobnych sal weselnych oferuje również noclegi i możliwość organizowania wydarzeń przed- i poślubnych, co oznacza, że ​​możesz zapewnić przyjaciołom i rodzinie wrażenia weselne w miejscu docelowym z weekendowym wypadem wypełnionym pływaniem łodzią, wylegiwaniem się na plaży czy łowieniem ryb. Perła Mazur to kompleks łączący sale weselną z obszerną strefą relaksu na zewnątrz budynku. Każdy z gości Pary Młodej znalazł sobie odpowiednie miejsce do rozmowy, dzieci do zabawy a ja do wykonania zdjęć grupowych i mini pleneru ślubnego.

Wesele na Mazurach | Fotografowanie wesela

Realizując każdy reportaż ślubny staram się poświęcić dużo uwagi na Wasze detale. Wiem, że coraz mocniej pilnujecie, by wszystkie dodatki idealnie współgrały z Waszym stylem i myślą przewodnią wesela. Karolina zadbała o elegancką szkatułkę na obrączki oraz wiele innych detali, a Jakub o dobra atmosferę i najmniejsze spinki jakie widziałam w życiu. Co ostatecznie skutkowało nerwowym poszukiwaniem ich w trawie ( Ups!) – na szczęście zakończonym sukcesem 🙂

Absolutnie zapamiętam też moment spotkania Karoliny i Jakuba w domu Jej mamy. Tak roztańczonej ekipy gości przed błogosławieństwem nie widziałam nigdy. Parę minut tańców a stres i napięcie uciekło w oka mgnieniu.

Jak to mówią : Fotografując ludzi – wystarczy im nie przeszkadzać.

Zapraszam serdecznie:)

Sala – Perła Mazur

Zespół – Denim

Suknia – Janet Marie

MakeUp – Marinelle

Fryzura – Ka Ele

Fotobudka – Fotobudka Ełk

Tort – Tortfolio Ula Stajniak

Kwiaty – Badylek

Video – Daniel Albiński