Kasia & Krzysztof | Ośrodek Szych | Bogusze

Ślub, który fotografowałam w czerwcu w Boguszach był hitem pod każdym względem. Czego innego można się spodziewać, gdy spotykamy parę, która darzy siebie takim uczuciem?

Dostojny Pan Młody – Krzysztof, który opiekuńczo przytula swoją wybrankę i Katarzyna – obłędna Panna Młoda, której uśmiech rozkrusza wszelkie lody! Panna Młoda miała na sobie wyjątkową suknię ślubną, a drewniane dodatki Pana Młodego wyśmienicie wpasowały się w otoczenie. Fotografowanie tak wystylizowanych Par, to była dla mnie wielka przyjemność!

Najpiękniejsze zdjęcia ślubne | Fotograf ślubny Ełk

Przygotowania odbyły się w przepięknym otoczeniu lasu. Pannie Młodej pomocy udzielały najbliższe przyjaciółki ale nie zabrakło też dobrego kolegi. Krzysztof wykorzystał to samo miejsce, ale mimo tego, udało się zorganizować zakochanym Ich first look. Szczere uśmiechy i łzy wzruszenia – to fotograf kocha najbardziej 🙂

Wesele w Plenerze | Fotografowanie wesela

Gdy przyszła pora na ceremonię – Samo szczęście, mnóstwo emocji i szczypta wzruszeń 🙂 A do tego wszystkiego TO błękitne niebo 🙂 Nie mogło być lepiej, uwierzcie mi na słowo.

Po ceremonii przyszedł czas na zabawę! A jakie jest najlepsze miejsce na wesele w pobliżu EŁKU? Państwo Młodzi wybrali Bogusze i doskonale zrobili. Mazurski Ośrodek Szych położony w samym środku lasu, nad brzegiem błękitnego jeziora – czy muszę mówić więcej? Kasia z Krzysztofem zdecydowali się na przygotowanie parkietu tanecznego w namiocie. Parkiet do czerwoności rozgrzewał Dj Cybul a reszta… Zobaczcie sami 🙂

Sala – Mazurski Ośrodek Szych w Boguszach

Prezenter Muzyczny – Dj Cybul

MakeUp – Ready to Glow Paulina Zabłocka

Wlosy – Stylowe Upięcia

Suknia – Bridal Dreams

Kwiaty – Kwiaciarnia Iza

Drewniane detale – Woodwedding.pl