Kasia i Tomek – Love is in the Air 🙂

Pamiętacie Kasię i Tomka z sesji narzeczeńskiej, którą pokazywałam Wam jakiś czas temu ?:) Dla przypomnienia: Sesja Narzeczeńska.

Kasie znałam już od dłuższego czasu, gdyż przy okazji innych ślubów, byłam gościem w jej salonie fryzur. Tomka natomiast poznałam dopiero na sesji narzeczeńskiej, którą robiliśmy w maju. Oni oboje to niespotykana mieszanka energii, miłości, radości i niesamowitego poczucia humoru. Nie można się przy nich nudzić.

To było do przewidzenia, że ich wesele to będzie rollercoaster bez trzymanki. Mam szczęście do przyjęć, na których tak wiele się dzieje, że po prostu nie da się odłożyć aparatu. To, co tu widzicie, to naprawdę wielki skrót:)

Goście nie odpuszczali na parkiecie ani na moment, Rozegrani grali jak zwykle do upadłego, parkiet płonął a Państwo Młodzi ( i nie tylko) latali pod sam sufit. A do tego wszystkiego przyjęcie było zorganizowane w przepięknej, drewnianej sali, nad samym jeziorem.

Piękni, zakochani i szczęśliwi. Prawda, że filmowa z nich para? 🙂

Zapraszam 🙂

A jakbyście chcieli zobaczyć Kasię i Tomka w jeszcze innym ujęciu, to polecam film ekipy Summer Weddings, która zamieściła krótki klip z tego wydarzenia – Klip  🙂

Sala – Gościniec Olecki

Zespół – Rozegrani

Video – Summer Weddings

Słodki Stół – Słodko

Make-up – Anna Karpowicz

Fryzura – Kasia 🙂  – Zajrzyjcie do Niej koniecznie. Kasia przepięknie upina :))