Michalina & Artur | Dworek Victoria | Grajewo

Gorący, czerwcowy dzień rozpoczęliśmy klasycznie wizytą w Studio Wizażu w Grajewie. Tam Michalina robiła się na bóstwo i delektowała odrobiną chłodu. Etap przygotowań ślubnych w domu rodzinnym Artura kosztował Nas już nieco więcej energii. Bez łyka wody się nie obyło ale poradziliśmy sobie, wraz z operatorami teamu Studio Arturo. Wspominałam już, że było gorąco? Żar lał się z nieba ale czego innego można było się spodziewać w samym środku czerwca. Jeśli jest to okazja do tego, by wyciągnąć Pannę Młodą na ubieranie w ogrodzie, to dlaczego by tego nie zrobić? 🙂 Nie myśleliśmy zbyt długo tylko wzięliśmy się do roboty. Michalina ubierała się w ogrodzie – ku radości licznie zgromadzonych gości:)

Najpiękniejsze zdjęcia ślubne | Fotograf ślubny Ełk | Ceremonia ślubna

Absolutnie uwielbiam element przygotowań ślubnych ale największe emocje są oczywiście podczas składania przysięgi i wymiany obrączek. Emocje miłości, radości, podniecenia i wiele więcej. To był moment, o którym marzyli przez cały związek – początek życia pełnego miłości i szczęścia.

Po uroczystej ceremonii zaślubin wszyscy goście czekali na przyjazd Młodej Pary pod salą weselną, gdzie zrobiliśmy zdjęcia grupowe i gdzie odbyły się życzenia. Na sali czekał już zespół i wiele atrakcji, m.in Drink Bar oraz Fotobudka. Państwo Młodzi zdecydowali się udekorować salę odcieniami fioletu aby stworzyć finezyjną i romantyczną atmosferę. Po pierwszym tańcu i chwili wytchnienia ruszyliśmy w najbliższą okolicę Dworku Victoria na kilka zdjęć. Cała weranda kwitła na czerwono a słońce właśnie pięknie zachodziło, zatem nie mogłam sobie darować wyjątkowych kadrów. Państwo Młodzi nie mieli nic przeciwko, więc wszystko wyszło idealnie! Reszta wesela to już zabawa, tańce, drinki i pełen toastów wieczór.

Wesele w Dworku | Fotografowanie wesela

Jestem szczęśliwa , że mogę podzielić się z Wami ślubem Tych Dwojga. Ich zdjęcia przyniosły mi wiele radości. Michalina i Artur wymarzyli sobie, że chcą klasycznego, ale pięknego i niepowtarzalnego ślubu, a ja starałam się uwiecznić to wszystko idealnie .W ciągu całego dnia było jednak tak wiele szczegółów, których nie sposób wyrazić słowami. Zdjęcia wszystko opisują znacznie lepiej niż ja, więc zapraszam do obejrzenia reportażu ze ślubu Michaliny i Artura!

Sala – Dworek Victoria

Zespół – Power Bass

MakeUp – Studio Wizerunku Angelika Zalewska Makijaż i Brwi Ełk

Drink Bar – Shake Service

Fotobudka – Fotobudka Ełk

Video – Studio Arturo