Patrycja & Mateusz | Hotel Roś | Pisz, Mazury

Twój ślub to jedyna w swoim rodzaju okazja, aby zgromadzić wszystkich, na których Ci zależy i urządzić przyjęcie marzeń. I Oni to zrobili!

Przygotowania po Mazursku | Fotograf ślubny Ełk |

Ślub Patrycji i Mateusza był naprawdę idealnym dniem! Kocham wszystkie moje pary, ale Ich dzień miał w sobie dodatkową magię. Dzień rozpoczął się w domu rodziców Pana Młodego. Po przyjeździe zastałam wszystkich w dobrych humorach toteż praca przebiegała niesamowicie przyjemnie. Zrobiliśmy kilka ładnych szczegółowych zdjęć i wyruszyliśmy w kierunku Panny Młodej. Patrycja wraz ze swoimi druhnami promieniała prawdziwym blaskiem. Chwila z szampanem, niesamowicie skomponowane detale i zaczęło się ubieranie w najpiękniejszą suknie tego dnia.

Najpiękniejsze zdjęcia ślubne na mazurach | Ślub

Kiedy przybyli goście czuć było ogromną energię. Wszyscy się śmiali, niektórzy płakali ze wzruszenia, ale na każdym kroku widać było miłość i wsparcie zgromadzonych gości. Państwo Młodzi po uroczystym błogosławieństwie rodziców ruszyli swoim czerwonym kabrioletem prosto do kościoła. Nie byłabym sobą, gdybym nie skorzystała z okazji i obecności chłopaków ze Studia Artura i nie sfotografowałabym Ich w trakcie jazdy. To była szalona wyprawa ale było warto!

Wesele w Chacie grillowej | Hotel Roś, Pisz | Fotografowanie wesela

Po uroczystości mieliśmy rodzinne zdjęcia, które przebiegły z większą łatwością i organizacją niż zwykle. Po zdjęciach rodzinnych mieliśmy dużo czasu na zdjęcia Młodej Pary, co było naprawdę miłe. Mieć fotogeniczną parę, w jednym z najpiękniejszych miejsc na Ziemi (Mazury a jakże!) i mieć niesamowity zachód słońca – co za wspaniały sposób na zakończenie dnia! To jest coś, o czym na pewno nie zapomnę w najbliższym czasie! No i jeszcze tańce, na bosaka, na trawie, pod gołym niebem. Czy to nie jest idealny przepis na imprezę? Według mnie tak!

Zapraszam Was do obejrzenia zdjęć ślubnych Patrycji i Mateusza z Ich ślubu i wesela. Macie ochotę na więcej aktualnych materiałów? Zapraszam na mój Instagram .

Sala – Hotel Roś

Zespół – Event Rules

Suknia – Janet Marie

Fryzura – Zakład fryzjerski Wiola

Makeup – Urszula Zadroga

Drink Bar – Shake service

Kwiaty/Dekoracje – Wedding Girl

Video – Studio Arturo