Patrycja & Mateusz | Plener ślubny | Dworek Opartowo, Rajgród

„Witajcie na moim blogu. Dziś chciałbym Wam zaprosić Was na sesję plenerową pięknej Pary Patrycji i Mateusza, którzy zdecydowali się na plener ślubny w Dworze Opartowo, nad pięknym jeziorem.

Patrycja i Mateusz to para pełna radości i miłości. Przechadzali się po okolicy, całowali się i przytulali, a ich uśmiechy i spojrzenia mówiły same za siebie. Atmosfera była pełna romantyzmu i niepowtarzalnego klimatu.

Jezioro stanowiło idealne tło dla ich miłosnych uniesień, a piękne krajobrazy i malownicze widoki tworzyły niepowtarzalną scenerię dla ich pleneru.

Na koniec sesji, mieliśmy okazję uchwycić piękny złoty zachód słońca, co dodało jeszcze więcej uroku temu już i tak pięknemu dniowi.

Oczywiście, nie mogło zabraknąć w tak pięknym miejscu zdjęć z drona, które pozwoliły nam uchwycić jeszcze bardziej malownicze krajobrazy. Widok na jezioro z lotu ptaka był po prostu imponujący, a tama w okolicy dworku stanowiła interesujący element kompozycji.

Patrycja i Mateusz dali się ponieść emocjom i weszli na tamę, co pozwoliło nam na uchwycenie niezwykłych perspektyw i ujęć. Zdjęcia z drona dodały jeszcze więcej dramaturgii i emocji do już i tak pięknych kadrów.

Naturalne zdjęcia ślubne | Sesja plenerowa na Podlasiu

Na koniec sesji Patrycja i Mateusz zgłodnieli i postanowili zjeść pizzę, co pozwoliło nam na uchwycenie jeszcze więcej naturalnych momentów. Był to doskonały sposób na zakończenie dnia pełnego emocji i radości.

Co ciekawe, na ich weselu zapomnieli o zimnych ogniach, ale na sesji plenerowej nadrobili to w piękny sposób. Zdjęcia z zimnymi ogniami były doskonałym uzupełnieniem zdjęć i dodały jeszcze więcej magii zamykając sesję piękną klamrą.

Jestem przekonana, że te unikatowe ujęcia z Dworku Opartowo będą dla Patrycji i Mateusza wyjątkową pamiątką dnia ich miłości.”

Zapraszam Was do oglądnięcia zdjęć z tej magicznej sesji, która na zawsze pozostanie w ich pamięci.

Za ujęcia z drona odpowiada niezawodny Artur Niedźwiedzki