Cześć, miło mi Was poznać 🙂

Fotografią zajmuję się już od dziesięciu lat. Zdjęcia zawsze były mi bliskie ale dopiero z czasem poczułam, że pasja i miłość do zdjęć zmieni się w sposób na życie i spełnianie marzeń.

Ze wszystkich dziedzin fotografii najbardziej pokochałam fotografię ślubną. Uwielbiam fotografować śluby i wesela. Są to wydarzenia jedyne w swoim rodzaju, niezapomniane i nieprzewidywalne. Nigdy nie wiesz do końca, co się wydarzy i to jest w tym wszystkim magiczne.

Na zdjęciach szukam tego, czego nie zauważy nikt inny: dobrego światła, emocji oraz subtelnych gestów, z których składa się Wasze uczucie.

A kim jestem  kiedy nie trzymam aparatu? 😉

Jestem typową sową, bo lubię długo i dobrze pospać. Ale za to lubię sobie popracować do późnych godzin nocnych. Jeśli mam wolne uwielbiam oglądać filmy;) Jestem prawdziwą kinomanką:)
A jak pracuje to namiętnie słucham podcastów kryminalnych i wideoblogów podróżniczych.

Posiadam 13 letnią kotkę Summer o wiecznie młodej duszy. Wszędzie jej pełno i nigdy nie pozwala mi się nudzić.

Kocham podróże – te małe i te duże:) Zazwyczaj sezon ślubny uniemożliwia mi wejście w czysto wakacyjny tryb ale za to w zimę nadrabiam zaległości.

Kocham jeździć autem, zwłaszcza latem. Wykorzystuje każda wolną chwilę na małą wycieczkę za miasto, w poszukiwaniu nowych miejsc na plenery. Uwielbiam otwarte przestrzenie i często zatrzymuje się by złapać w kadrze ciekawe miejsce.

Nie wiem czy mogłabym robić w życiu coś innego niż fotografia. Od wielu lat to moja wielka pasja, codziennie odkrywam w niej coś nowego. Nie zamykam się na jeden gatunek fotografii. Uwielbiam fotografie kulinarną, zdjęcia zwierząt czy zdjęcia wnętrz. To dziedzina, która zafascynowała mnie ponad 10 lat temu i nadal przynosi mi ogromną satysfakcję. 🙂

To z kim się widzę niebawem na sesji ?;)

Chciałabym z dumą ogłosić,że rok 2023 skończyłam z pięknym wyróżnieniem branży ślubnej. To był bardzo dobry rok i mam nadzieję, że nadchodzący rok będzie równie pracowity a może nawet bardziej. Życzę sobie tego z całego serca i obiecuję, że dołożę wszelkich starań, by to się spełniło. Serdecznie dziękuję Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych, a szczególnie Weselne Wrzosowisko za rekomendację oraz wspaniałą współpracę i fantastyczne projekty, które udało nam się zrealizować.