I Komunia Święta Gabrysi  🙂

Cudownie jest wracać do swoich znajomych klientów, do dzieci, które rosną przed Twoim obiektywem i pamiętają Cie z sesji gdy miały może 4 latka… Tak właśnie wydarzyło się podczas upamiętniania I Komunii Świętej u Gabrysi.

Uroczystość odbyła się w Olecku w małym kościołku przy ul. Zamkowej. Do kościoła mogły wejść tylko dzieci i rodzice, natomiast wszyscy goście słuchali Mszy na zewnątrz. Słonko pięknie grzało, więc raczej nikt się nie obraził. Takie sytuację się zdarzają i nie jest to nic dziwnego 🙂 Za to po Mszy mogłam już poszaleć z aparatem i było co fotografować 🙂 Zapraszam do reportażu 🙂

www.kamilakowalik.com, fotograf ślubny Ełk, fotograf na komunię, zdjęcia komunijne, sesja zdjęciowa Olecko, najlepszy fotograf w Olecku. www.kamilakowalik.com, fotograf ślubny Ełk, fotograf na komunię, zdjęcia komunijne, sesja zdjęciowa Olecko, najlepszy fotograf w Olecku. www.kamilakowalik.com, fotograf ślubny Ełk, fotograf na komunię, zdjęcia komunijne, sesja zdjęciowa Olecko, najlepszy fotograf w Olecku. www.kamilakowalik.com, fotograf ślubny Ełk, fotograf na komunię, zdjęcia komunijne, sesja zdjęciowa Olecko, najlepszy fotograf w Olecku. www.kamilakowalik.com, fotograf ślubny Ełk, fotograf na komunię, zdjęcia komunijne, sesja zdjęciowa Olecko, najlepszy fotograf w Olecku.