Joanna & Marcin | Plener ślubny | Dworek Opartowo Rajgród, Podlasie

Witaj na blogu poświęconym pamiętnym chwilom młodych par! Dzisiaj chcę opowiedzieć o niezwykłym wrześniowym plenerze nad jeziorem, który udało mi się uwiecznić na zdjęciach.

Panna Młoda i Pan Młody wybrali malownicze jezioro na terenie znanego nam już Dworku Opartowo koło Rajgrodu. Sam Dworek posłużył nam już pięknie jako tło do stworzenia pięknych karmelowych kadrów. Na szczęście pogoda również dopisała, a piękne, jesiennie słońce nie odstępowało nas na krok, więc wykorzystaliśmy cały teren na uchwycenie jak najpiękniejszych emocji Naszej Pary.

Naturalne zdjęcia ślubne | Sesja plenerowa na Podlasiu

A dzisiaj, 14 lutego – Walentynki, dzień zakochanych. To idealny moment, żeby przypomnieć sobie o miłości, o tym, jak piękne są chwile spędzone z bliskimi i jak ważne jest, żeby doceniać każdy dzień. Dlatego zachęcam wszystkie pary, żeby w dzisiejszy wieczór poświęcić trochę czasu na romantyczny spacer, kolację przy świecach czy po prostu na wspólne spędzenie czasu. Nie zapomnijcie o tym, żeby okazywać sobie miłość nie tylko w Walentynki, ale każdego dnia!

Zapraszam serdecznie do obejrzenia pleneru ślubnego Joanny i Marcina.

Za zdjęcia z drona odpowiada niezastąpiony Daniel Albiński.